Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

W tym miejscu kupisz bryczesy

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, wielu wyrzeczeń i dużych pokładów cierpliwości, ale również odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Prawidłowo uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych materiałów zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący również łydki i uda. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort cieplny w czasie jazdy. Istotne są też walory użytkowe – liczne kieszonki i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]