Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Dowiedz się więcej o częściach Renault Kraków na france-car.com.pl.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają posiadacze Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]