Jak dobrać roletę zaciemniająca do wnętrza?

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Czy zawsze warto wybrać pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest wiele, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą cechą. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który typ najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych wpuszczanych do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc dysponują szeregiem wspólnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Mówiąc o montażu – jest on niepodziewanie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ czy śrub oraz wiercenia. Z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc poradzi sobie każdy.
Duża ilość kolorów do wyboru powoduje, iż te produkty odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc dostępne są także w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element zdobiący mieszkanie.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wykonywane przez wielu czołowych producentów i marek. Podczas zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje także opcja spersonalizowania towaru na specjalne życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowego wymiaru.