Opakowania szklane w hurcie zamów w polskiej hurtowni

Dowiedz się więcej o opakowaniach szklanych w hurcie na https://superbutelki.pl/hurt.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to równolegle branża, w której świetnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego ekologicznego, pysznego bądź niszowego wyrobu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zapakowane tak, by produkt dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno słoików i butelek to metoda optymalizacji kosztów

Jasne jest, iż oferty adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, ocet albo piwo, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można spodziewać się sporego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików i butelek. W ten sposób też otrzyma opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki oraz butelki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane idealne do rozlewania soków, piwa lub wina. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1400, a nawet 2000 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą też odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z paletą butelek bądź słoiczków hurtowo można również nabyć odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]