Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Chcesz kupić etykiety na wódkę weselną? Skieruj się tu.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, ślub bądź imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ślub. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, dodając na nich informację o słowa podziękowania, dacie i miejscu wesela czy imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych wzorach oraz barwach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz wina, soki bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami przy różnych okazjach, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]