Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach, rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może również zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Dobór właściwego typu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe oraz nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej konstrukcji.