Profesjonalne pasty do mycia rąk

Jeśli szukasz past BHP, koniecznie wejdź na https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, rzemieślnicy, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Są nimi przede wszystkim różnego typu sadze, farby, oleje, smary, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczna jest w takim przypadku pasta BHP do rąk.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta BHP do rąk różni się od innych preparatów myjących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna wyróżniać się dobrymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do mycia rąk, jak i substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – nieodzowna np. w warsztatach samochodowych

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Bez wątpliwości przyda się także w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w trakcie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]