Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Słoik z kranikiem kupisz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, kompotów, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]