Sztuczne rzęsy – co warto o nich wiedzieć?

Szukasz sztucznych rzęs? Skieruj się tu.

Długie i bujne rzęsy to najwspanialszy atrybut każdej kobiety. Obecnie nawet panie, którym los pożałował ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą przedłużane rzęsy. Z czego są one produkowane i czy cechują trwałością?

Sztuczne rzęsy – typy

Sztuczne rzęsy to nieskomplikowany i niezawodny sposób na perfekcyjne zaakcentowanie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i widowiskowe rezultaty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku oraz w formie kępek. W pierwszym wypadku wszystko co trzeba zrobić to nalepić pasek do skóry powieki górnej nieco ponad linią naturalnych rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają z kolei perfekcyjnie zagęścić włoski, jednak można ich użyć wyłącznie na zewnętrznych partiach powiek. Obecne na rynku modele rzęs są produkowane z naturalnych surowców, jak np. włoski pozyskane z norek, wyjaławiane ludzkie włosy czy też jedwab, ale też z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Ostatnio powodzenie zyskują również rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Sztuczne muszą być lekkie, żeby nie obciążać oka i zapewniać najwyższy maksymalną wygodę, a jednocześnie łatwe do nałożenia i nadzwyczaj wytrzymałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku świetnie sprawdzające się na szykownych bankietach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich nakładania niezbędne są odpowiednie akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący podrażnień oczu, a także pęseta. Po zdjęciu sztucznych rzęs, warto również posmarować skórę odżywkę, która wzmocni prawdziwe włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]