Wnętrza w południowym stylu – o wewnętrznych okiennicach typu shutters

Chcesz zamówić okiennice wewnętrzne shutters? Skieruj się tu.

Planując wystrój wnętrza, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Najczęściej decyzja pada na szablonowe aranżacje, a więc zasłony i firanki, które czasami łączone są z roletami. Jednakże jest jeszcze inne zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Podstawową właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się, dzięki czemu można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb lokatorów. Produkuje się je z PCV, listw drewnianych, a także z płyt pilśniowych. Shuttersy zakłada się zwłaszcza na oknach, jednakże równie dobrze sprawdzają się na drzwiach lub w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w w Europie domach widuje się jeszcze stosunkowo rzadko, ale gros osób zapewne w kinie bądź w telewizji, bowiem te okiennice są bardzo popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w USA i w krajach śródziemnomorskich.

Atuty wewnętrznych okiennic shutters

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko doskonale się prezentują, ale mają również pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować użycie promieni słonecznych: w gorące dni ograniczać gromadzenie się nadmiaru ciepła w domu, a zimą – utrzymać je na dłużej. Shuttersy świetnie komponują się z licznymi stylami wnętrz i można zainstalować je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są z pewnością droższym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezmiernie elegancki wygląd, w wyniku czego zwiększają wartość posesji. Należy także zaakcentować, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez stosowania żyłek, co posiadacze psotnych zwierzaków oraz rodzice dzieci, które mogłyby wplątać się wiszące łańcuszki, uznają na pewno za duży plus.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]