„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe informacje na temat marki Vitberg

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak intensywne badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Średnio c 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]