Vitberg opinie

Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie dokupienie modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]