Portal „Kto Cię wyleczy” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Więcej w temacie Vitberg opinie na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg oraz odrętwienie ramion i szyi. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania szyję, nogi, kolana, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]