Vitberg opinie

Portal „Uroda i Zdrowie”recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]