Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Dowiedz się więcej o maskach ochronnych na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, pod każdym względem odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego nakładają konieczność używania rozmaitych środków, których zadaniem jest chronić nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do kina lub przychodni, gdzie zwykle przebywamy w większym tłumie ludzi, winniśmy zawsze nosić na ustach i nosie maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z tkaniny?

Przyłbica ochronna – trwała oraz komfortowa

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z patogenami równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi atutami są wygoda, trwałość i nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (trzydzieści razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się stosować każdemu, kto dba o ochronę, jak również wygodę. Osoby mające problemy z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz regularnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać maski ochronne w czasie pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne docenią młodsi użytkownicy.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]