Terapia małżeńska – rozwiąż problemy z partnerem

Po więcej informacji o terapii małżeńskiej UK kliknij tutaj

Każda para może przeżywać różnorodne kryzysy. Na szczęście aktualnie można sobie z nimi radzić bardzo sprawnie. Idealnym rozwiązaniem jest terapia małżeńska prowadzona przez doświadczonego oraz wykwalifikowanego terapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich problemach może okazać się pomocna?

Do psychoterapeuty udają się pary borykające się z rozmaitymi trudnościami. Terapeuta pomaga pokonać kryzysy związane z niewiernością jednego z partnerów, a także pomoże w razie nałogów, jednak tutaj często konieczne będzie także specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog okaże się być wsparciem w okresie choroby małżonków lub członków ich rodzin. Jest przydatny w sytuacji, gdy między żoną i mężem dochodzi do konfliktów, których nie umieją rozwiązać samodzielnie. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomaga również pokonać problemy i scementować partnerstwo. Poprawie ulega komunikacja między żoną i mężem – dzięku temu ich związek rozwija się, a nie stoi w miejscu. Terapeuta pomaga odkryć małżonkom jakie mają oczekiwania i potrzeby. Podkreśla on, że związek to nie wyłącznie branie, ale przede wszystkim oferowanie czegoś w zamian. Dzięki psychoterapeucie możliwe jest określenie przyczyn , które legły u podłoża małżeńskich problemów. Pary, które przeszły terapię małżeńską zdobyły wiedzę potrzebną do tego, by efektywnie radzić sobie z kłopotami w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszkamy na terenie Wielkiej Brytanii?

Polska emigracja, która dotarła do Wielkiej Brytanii spowodowała, że obecnie bez większych problemów spotkamy polskiego psychologa także na brytyjskiej ziemi. Znajomość języka polskiego ułatwia pracę nad problemem oraz zwiększa komfort małżeństwa, które zdecydowało się na usługi specjalisty. Też na emigracji warto powalczyć o swój związek, który w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna borykać się z przeróżnymi problemami. Należy pamiętać, że terapia nie jest wstydem, a z jej pomocą partnerstwo może wejść na zupełnie nowe tory. Rozstanie to zawsze ostateczność.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339