Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Skieruj się tu po więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło także sen testującego, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy używaniu urządzeń masujących marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]