Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają drgania?

Aparaty marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od lat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko dla przyjemności, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od lekarzy, sportowców wyczynowych oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]