Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi czy nóg. Moduły masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]