Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Jeżeli poszukujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg, kliknij w to miejsce

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]