Vitberg

Vitberg – jak to się zaczęło?

Dowiedz się jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat zajmuje się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia pacjentów chorujących na rozmaite dolegliwości. Kompletny aparat składa się z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu urządzeń marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a następnie indywidualnie sprawdzane przed skierowaniem do kupującego.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]