polski psycholog w UK, Leicester, Northampton

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna praktycznie zanikła, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może tworzyć wiele utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi kłopotami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty z dostaniem pracy lub nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Bariera językowa, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju naprawdę trudno jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339