Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Więcej szczegółów o marce Vitberg znajdziesz tutaj

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, wykrawalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]