Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Zajrzyj w to miejsce po więcej szczegółów o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich treningach, stres, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]